POZOR, POZOR Velký jarní úklid skladu.Velké slevy v našem výprodeji. Dovolená od 21.06.2022 do 31.07.2022 Dovolená od 01.08.2022 do 31.08.2022

Fusak šedý s beránkem z biobavlny

Výrobce: Kaarsgaren
Zboží je aktuálně vyprodáno a není dostupné.

Nicméně nemusíte zoufat, určitě si vyberete z naší široké nabídky některý z podobných produktů.
Kaarsgaren Zimní fusak s beránkem je určen především do chladného počasí. Beránek je vyroben ze 100% bio bavlny. Nově je fusak uvnitř zateplený oteplovacím rounem značky VALTHERM (níže se dočtete o přednostech tohoto materiálu). Vrchní plášťovina (100% polyester) má nepromokavou úpravu, přičemž veškeré materiály vyhovují požadavkům na výrobky pro děti do 3 let.

Díky variabilitě střihu bude fusak sloužit od prvních dnů miminka, až po chvíle, kdy Vám bude capkat vedle kočárku. Základní střih s délkou 90 cm a šíři 50 cm je možné použít i do kočárku s uzavřenou vaničkou. Ve chvíli, kdy miminko vaničce odroste lze fusak prodloužit o 25 cm spodním uzavřeným nánožníkem. Jakmile dítě začne své první krůčky vedle kočárku a budete řešit problém, co se špinavými botami, můžete opět spodní nánožník odepnout a nechat spodní díl pootevřen tak, aby boty zůstaly mimo fusak. Díky celorozepínacímu zipu lze fusak pohodlně celý rozložit a předejít tak ušpinění vnitřní strany fusaku.

Charakteristika:
- kvalitní teplý fusak s možností prodloužení spodním nánožníkem
- využití do všech typů kočárků (klasické, sporťáky, golfky)
- fusak je vybaven uprostřed zipem, který lze celý rozevřít
- spodní část fusaku je taktéž vybavena zapínáním na zip
- šňůrové stahování kolem hlavičky
- otvory na protažení tří i pětibodových bezpečnostních popruhů zajišťujích bezpečné použití i sedícímu dítěti
- kapsa na zadní straně fixuje fusak proti posunutí v kočárku při poloze vsedě
- praní na 30°C


Rozměry bez nánožníku: 90 x 50 cm
Rozměry s nánožníkem: 115 x 50 cm

Materiál:
- vnější potah 100% polyester (vodoodpudivý, vodotěsný)¨
- vnitřní potah beránek (100% biobavlna)
- výplň oteplovací rouno značky VALTHERM


Oteplovací rouno značky VALTHERM – základní informace
Vzduch je nejlepší izolátor tepla. Na základě tohoto fyzikálního principu byl vyvinut nový oteplovací materiál značky VALTHERM. Jedná se o polyesterová mikrovlákna v plástvové struktuře s diferencovanou hustotou. Jsou tak v této vložce vytvořeny miliony mikroskopicky malých vzduchových dutin, které v sobě vážou teplo izolující vzduch (pokud se člověk pohybuje, je dosaženo tepelné izolace až do –35°C).
Pro pohodlnost a funkčnost oděvu či jiného výrobku (např. fusaku) je důležitá celková prodyšnost a to zrovna tak jako jeho izolační schopnost. Vodní pára mezi oděvem a tělem velice podstatně snižuje izolační schopnost oděvu. Plástvová struktura materiálu zabezpečuje bezproblémový transport vodní páry na povrch oděvu a díky ultratenkým vláknům je tak v materiálu Valtherm zabezpečena vysoká funkčnost i při redukovaných tloušťkách materiálu.Valtherm tak poskytuje uživateli při zabezpečené izolační funkci i vysoký estetický komfort a pohodlí. Další důležitou vlastností tohoto materiálu je jeho vysoká odolnost vůči opakovanému čištění.

Charakteristika materiálu Valtherm:
- nízká nasáklivost
- jedná se o oteplovací rouno s jedinečnou mikrobuňkovitou strukturou
- vyniká absolutně bezkonkurenční lehkostí a je nemačkavý
- zachovává výborné izolační schopnosti i při opakovaném praní
- antialergický (neobsahuje žádné alergeny)
- složení umožňující maximální udržení tělesné teploty, a to aniž by se bránilo přirozené transpiraci
– odolnost vůči napadení mikroorganismy a moly

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.