POZOR, POZOR Velký jarní úklid skladu.Velké slevy v našem výprodeji. Dovolená od 21.06.2022 do 31.07.2022 Dovolená od 01.08.2022 do 31.08.2022

Baby Ring kruh kolem krku pro koupání miminek oranžový 0-24

Zboží je aktuálně vyprodáno a není dostupné.

Nicméně nemusíte zoufat, určitě si vyberete z naší široké nabídky některý z podobných produktů.
Dětský kruh Baby Ring je unikátní produkt pro koupání dětí od 0 do 24 měsíců a je možné jej použít jak pro koupání v domácím prostředí, tak i v bazénu, avšak maximálně pouze do hloubky 1 metru. Předností tohoto kruhu pro miminka je možnost jeho použití pro děti, které ještě nejsou schopné držet samostatně hlavičku.
Nafukovací kruh Baby Ring pomáhá ulehčit koupání miminka a poskytuje i velké potěšení samotnému děťátku z pohybu ve vodě. S tímto kruhem se dítě ve vodě volně pohybuje, převrací se z bříška na záda, z boku na bok, prostě v něm má volnost, jakou potřebuje.

Charakteristika:
- snadno se navléká a svléká
- kruh nezpůsobuje dítěti žádné nepohodlí
- technologickým postupem při výrobě vnitřního švu je zajištěno, že okraj kruhu kolem krku je měkký na dotek a nedráždí tak kůži na krku dítěte (minimalizuje riziko oděrek)
- na vnitřní straně má kruh podporu pro bradu, která pevně fixuje její pozici, a tím zamezuje klouzání
- dvě odděleně nafukovatelné části kruhu (horní a dolní) zajišťují vyšší bezpečnost v průběhu koupání dítěte
- uzávěr ze suchého zipu (nahoře a dole) umožňuje regulovat vnitřní rozměr kruhu tak, aby kruh komfortně přilnul ke krku dítěte

Rozměry:
vnější průměr - 37 cm
průměr otvoru pro hlavičku - 9,5 cm


Dětský kruh Baby Ring je vyroben z vysoce kvalitních materiálů, které splňují všechny požadavky na bezpečnost dětských potřeb.
Výrobek byl testován a certifikován v ČR ve Zdravotním ústavu v Ostravě a následně ve Zlíně v Institutu pro testování a certifikaci a.s. Uvedené testy potvrdily, že se jedná o naprosto bezpečný a nezávadný výrobek.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.