Koupací kyblík oranžový

Výrobce: Delta Diffusion
Dostupnost: Skladem 1 kus
Cena: 599,00 Kč
Množství: - +
Koupací kyblík Shantala Baby je přizpůsoben novorozencům od 0 do 6 měsíců. Dovoluje příjemné koupání v dětem blízké poloze. Může být umístěn do optimální výšky a šetřit tak rodičům záda. Díky promyšleně designovaným tvarům je dítě ponořeno až nad úroveň ramen ve vodě, která zůstává déle teplá.
Koupací kyblík Shantala Baby má celou řadu výhod jak pro dítě, tak pro rodiče.

Pro děti:
Ve svém koupacím kyblíku novorozenci spočívají v podobné poloze jako v prenatálním období, to je uklidňuje a cítí se šťasní a spokojení. Velký prostor je naopak zneklidňuje. Mohou si vybrat pozici, která jim nejvíce vyhovuje a nejsou omezováni ležením na plocho jako v obyčejné vaničce.
Dítě se nemusí bát potopit i jeho malé nožičky vždy najdou oporu okolo dna nádoby.
Nehrozí riziko nastydnutí. Při koupání v koupacím kyblíku Shantala Baby jsou totiž kompletně ponořeni a obklopeni teplou vodou.

Pro rodiče:
Rodiče se díky tomu, že koupací kyblík lze postavit do takové úrovně, která jim nejvíce vyhovuje, vyhnou bolesti zad.
Koupací kyblík dává při koupání dítěte optimální oporu rukám. V koupacím kyblíku Shantala Baby zůstává voda déle teplá. Je snažší jej plnit i vylévat. Je jednodušší jej přenášet, pokud je naplněn vodou. Je stabilní a nepřevrhne se. Ke svému uskladnění nepotřebuje mnoho místa.

Parametry
šířka: 42 cm
délka: 42 cm
výška: 35 cm

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.