POZOR, POZOR Velký jarní úklid skladu.Velké slevy v našem výprodeji. Dovolená od 21.06.2022 do 31.07.2022

Hudební kolotoč Lorelli na postýlku s projekcí SKY

Výrobce: Lorelli
Dostupnost: Skladem 1 kus
Cena: 659,00 Kč
Množství: - +
Hudební kolotoč 3v1 je skvělý doplněk, který by neměl chybět ani ve vaší výbavě. Kombinuje otáčející se hračky, příjemné melodie a projekci. Pomůže tak vašemu dítěti s usínání a dokáže jej zabavit např. po probuzení. Zároveň podporuje smyslové vnímání (zrak a sluch) nebo pomáhá s rozpoznáváním různých tvarů a barev. Hudební kolotoč lze používat již od narození až do doby, kdy dítě začne vstávat z postýlky. Instalaci zvládnete během malé chvilky – kolotoč lze připevnit na jakoukoliv dětskou postýlku s dřevěnými bočnicemi.
Na kolotoči jsou zavěšeny barevné hračky s motivy letadel, vrtulníků a mraků. Funkci otáčení lze vypnout. Relaxační melodie pomáhají s uklidněním a usínáním dítěte. Hlasitost lze nastavit v několika úrovních. Světelný projektor promítá na strop nebo na stěnu, a tak může v místnosti vytvořit příjemnou atmosféru. Díky svému tlumenému světlu může nahradit např. lampičku. Hračky jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného materiálu, který se snadno udržuje čistý pomocí vlhkého hadříku. K napájení jsou používány baterie.
? Hudební kolotoč s projektorem pro děti od narození
? Hmotnost: 0,80 kg
? Rozměry: 60 × 56 × 45 cm
? Pro upevnění nad postýlku
? Obsahuje barevné závěsné hračky
? Projekce hvězd na strop
? Příjemné a uklidňující melodie
? Nastavitelná hlasitost
? Možnost použití bez otáčení
? Napájeno bateriemi (nejsou součástí balení)
? Vyrobeno z nezávadných a bezpečných materiálů
? Materiály: ABS a PP
? Bezproblémová údržba
Čištění a údržba: Vyčistěte vlhkým hadříkem s přídavkem jemného mýdla. Vysušte na vzduchu. Před prvním použití očistěte hračky vlhkým hadříkem. Hračky nejsou určeny ke kousání – umístěte mimo dosah dítěte.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.