Plenkové kalhotky Bambino Mio Rainy Days 9+ kg

Výrobce: Bambino Mio
Dostupnost: Skladem 1 kus
Cena: 339,00 Kč
Množství: - +
Mnohokrát oceněné plenkové kalhotky Miosoft od Bambinomio jsou velmi měkké a elastické, takže drží i těm nejaktivnějším miminkům! Jen jedna velikost originální plenky a dvě velikosti plenkových kalhotek budou stačit od narození do doby, kdy bude vaše děťátko chodit samo na nočník. Velikost od 9 kg.
Díky zapínání na suchý zip je práce s nimi velice rychlá, jednoduchá a umožňuje přizpůsobení každému dítěti. Tvar suchého zipu brání vytváření ostrých rohů a tak chrání před odřením jemné dětské pokožky. Vnitřní polyuretanová vrstva propouští menší molekuly plynů a par avšak zabraňuje průchodu kapalin a tekutin. Dítě se tak nezapaří, ale ani neznečistí své okolí. Pozor působení dětských olejíčků nebo překročení teploty praní snižuje životnost nepropustné vrstvy. Měkké lemy okolo nožiček a pasu zabraňují odření choulostivé pokožky miminka. Elastické manžety okolo nožiček a pasu zabezpečují přiléhavé nastavení a pomáhají zabraňovat prosakování.

- nepromokavé, jednoduše se čistí – nemusíte je tedy měnit po každém přebalování
- budete potřebovat jen 3 nebo 4 plenkové kalhotky od velikosti
- vylepšené pro maximální pohodlí, pohodlné. Díky optimalizovaným páskům suchých zipů Velcro® se lehce používají
- dvě elastické manžety a lemy ochrání děťátko před prosáknutím
- elastický a lehký materiál zajišťuje prodyšnost a dítěti volnost pohybu
- jen dvě velikosti plenkových kalhotek ( >9 kg a 9kg+)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.