POZOR, POZOR Dnes otevřeno od 10,00 do 12,00 od 16,00 do 18,00 hod Velký jarní úklid skladu.Velké slevy v našem výprodeji.

Prodejna

Baby Goods je prodejce drobného kojeneckého zboží s největším výběrem v Praze. Nabízíme bezkonkurenčně nejšírší nabídku drobného kojeneckého zboží a oblečení, věcí ke koupání, zavinovaček, povlečení a plen; z celé Prahy pouze v naší prodejně seženete zavazovací plátěné košilky, a také jak klasické čtvercové, tak i americké zavinovačky s madeirou. Mimo to u nás najdete široké spektrum autosedaček, kočárků, hraček a potřeb pro maminky renomovaných značek (Teutonia, Maxi-Cosi, Römer, Jané, Recaro, Kiddy, Inglesina, Topcom, Carriwell, V-Cross a další).

Navštivte nás v ulici Slánská 1678/20 v Praze 6, pouhých 15 minut z Anděla, 8 minut od metra Stodůlky nebo 8 minut ze Zličína.
Na prodejní ploše přesahující 230 m2 si na jednom místě vyberete vše co potřebujete. K dispozici vám budou proškolené a ochotné prodavačky, které se vám rády budou věnovat. Všechny naše prodavačky jsou i maminkami a rády se s vámi podělí o své zkušenosti, přičemž i poradí co kupovat hned a naopak s čím ještě posečkat.

Našim zákazníkům nabízíme možnost uskladnění vybraného zboží (např. kočárek, postýlku, autosedačku atd.) v našem depositu do doby, než jej budete potřebovat. Prostě si vyberete zboží, zaplatíte pouhých 10% z ceny a zbytek doplatíte při jeho vyzvednutí.

Přijímáme platební karty VISA, VISA Electron, EuroCard/MasterCard a Maestro.

ADRESA

Slánská 1678/20
Praha 6 - Řepy
163 00


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.