Otevírací doba: 10,00 - 13,00 16,30 - 18,00 sobota: 10.00 - 13.00 na prodejně je možný pouze výdej zásilkovny, internetových objednávek. Nelze přijímat hotovostní platby. Odesílání objednávek pokračuje. Všechny objednávky odesílané přes zásilkovnu se musí zaplatit předem.Toto omezení je dočasné, aby se předešlo kontaktu s hotovostí.

Prodejna

Baby Goods je prodejce drobného kojeneckého zboží s největším výběrem v Praze. Nabízíme bezkonkurenčně nejšírší nabídku drobného kojeneckého zboží a oblečení, věcí ke koupání, zavinovaček, povlečení a plen; z celé Prahy pouze v naší prodejně seženete zavazovací plátěné košilky, a také jak klasické čtvercové, tak i americké zavinovačky s madeirou. Mimo to u nás najdete široké spektrum autosedaček, kočárků, hraček a potřeb pro maminky renomovaných značek (Teutonia, Maxi-Cosi, Römer, Jané, Recaro, Kiddy, Inglesina, Topcom, Carriwell, V-Cross a další).

Navštivte nás v ulici Slánská 1678/20 v Praze 6, pouhých 15 minut z Anděla, 8 minut od metra Stodůlky nebo 8 minut ze Zličína.
Na prodejní ploše přesahující 230 m2 si na jednom místě vyberete vše co potřebujete. K dispozici vám budou proškolené a ochotné prodavačky, které se vám rády budou věnovat. Všechny naše prodavačky jsou i maminkami a rády se s vámi podělí o své zkušenosti, přičemž i poradí co kupovat hned a naopak s čím ještě posečkat.

Našim zákazníkům nabízíme možnost uskladnění vybraného zboží (např. kočárek, postýlku, autosedačku atd.) v našem depositu do doby, než jej budete potřebovat. Prostě si vyberete zboží, zaplatíte pouhých 10% z ceny a zbytek doplatíte při jeho vyzvednutí.

Přijímáme platební karty VISA, VISA Electron, EuroCard/MasterCard a Maestro.


OTEVÍRACÍ DOBA

PO - PÁ 10 - 18 h
SO 10 - 13h
NE zavřeno

ADRESA

Slánská 1678/20
Praha 6 - Řepy
163 00
MAPA


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.