POZOR, POZOR Totální výprodej.

XKKO Tréninkové kalhotky Organic Bílé M

Výrobce: XKKO
Dostupnost: Skladem 1 kus
Cena: 155,00 Kč
Množství: - +
Tréninkové kalhotky XKKO Organic Plenkové učící (tréninkové) kalhotky Training Pants usnadňují přechod od plenek. Nepropustná vrstva, spolu s absorpční vrstvou částečně chrání před znečištěním okolí. Pomáhají zrychlit proces učení se na nočník, avšak nenahrazují plenky. Dodají dítěti pocit, že již vyrostlo a plenky nepotřebuje. Nepoužívejte je dříve, než je dítě k přechodu na nočník připraveno. Učící plenkové kalhotky sice obsahují absorpční vrstvu, která zachytí menší množství moči, ale nenahrazují plnohodnotně vícevrstvou plenku s kalhotkami. Jsou určeny pro dítě, které již přechází na nočník a občas se mu přihodí nepříjemná příhoda. V učících plenkových kalhotkách ji ihned ucítí a může si ji uvědomit a na nočník se posadit. Můžete je dát dítěti jako dárek. Pomůže to zesílení jeho pocitu, že je již velké, a že brzy nebude plenky potřebovat. Na rozdíl od plenek se učící kalhotky oblékají a svlékají místo přebalování a vaše dítě se může cítit stejně jako velký chlapec nebo dívka. Učící plenkové kalhotky nedávejte dítěti na noc či na spaní a pokud nemáte jinou možnost vložte do nich ještě další vícevrstvou plenku, která doplní absorpční kapacitu. Při výběru správné velikosti kalhotek berte v úvahu nejen doporučenou váhu, ale i proporce Vašeho dítěte.
Přibližná velikost: Velikost M 15-17kg, 2-3 roky, obvod pasu cca. 48cm

Složení: 100% BIO bavlna (s certifikátem GOTS), jádro: 100 bavlněné froté, 100% polyester s PUL zátěrem Péče: Tréninkové kalhotky je možné prát na 40 stupňu Celsia. Před prvním použitím učící plenkové kalhotky předeperte. Při praní nepoužívejte aviváž, snižuje savost výrobku. Doporučujeme používat standartní prací prostředky. Mýdlo a mýdlový sliz mohou výrazně snížit savost výrobku a způsobit jeho poškození, stejně jako poškození Vaší pračky.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.