POZOR, POZOR Totální výprodej.


O násVážení zákazníci,

společnost Baby Goods s.r.o. působí na trhu již od roku 2008 a zaměřuje se na prodej dětského a kojeneckého zboží včetně autosedaček, kočárků, oblečení, povlečení a hraček.
V Baby Goods svému oboru skutečně rozumíme

Naši prodavači jsou skutečnými odborníky, pravidelně 1x měsíčně proškolovanými na nové druhy sortimentu. Přidejte k tomu navíc ochotu aktivně si pohovořit se zákazníky o jejich potřebách a naslouchat jejich zkušenostem, pak jsou výsledkem skuteční odborníci na dětský sortiment. A jelikož má každá nastávající maminka individuální potřeby a priority jak pro sebe, tak pro dítě, dokáží naši prodejci každé mamince poradit, co v danou chvíli kupovat, a s koupí jakého výrobku raději ještě počkat a koupit jej, až podle aktuální situace.
Baby Goods má také tým lidí pracujících v zázemí, které sice zákazník nevidí, ale s jejichž prací se může setkat na internetu. Jedná se především o práce související s chodem e-shopu, jako je např. doplňování nového zboží, správa aktuální nabídky a expedici zboží k zákazníkům.


Pravdivě uváděná dostupnost zboží v e-shopu

Na tomto místě jistě stojí za zmínku, že zboží u něhož je v internetovém obchodě deklarována dostupnost "Skladem", je v pracovní dny skutečně expedováno zákazníkům do 24 hodin od objednání, takže jej tak mají již následující den doma (za předpokladu, že je objednávka kompletní).


Nejaktuálnější nabídka kvality

V Baby Goods neustále obměňujeme kolekce výrobků (včetně hraček a textilu) a dále rozšiřujeme již tak rozsáhlou nabídku výrobků dalších značek. V současné době Baby Goods nabízí bezkonkurenčně nejšírší nabídku drobného kojeneckého zboží a oblečení, věcí ke koupání, zavinovaček, povlečení a plen - z celé Prahy pouze v naší prodejně seženete zavazovací plátěné košilky, a také klasické čtvercové nebo americké zavinovačky s madeirou. Široká nabídka zboží však není na úkor kvality; vždy prodáváme zboží s řádnými atesty a od ověřených dodavatelů.


Důležité doporučení

Větší a dražší výrobky (kočárky, autosedačky, chůvičky apod.) mají výrobní čísla zpravidla evidována (u oficiálně dovezených výrobků) u tuzemského dovozce. Dovozce či zastoupení zaručí plný servis a post-prodejní podporu pouze výrobkům, které jsou takto evidované. V opačném případě, např. když si zákazník zboží doveze sám anebo si jej objedná z tzv. "šedého dovozu" se může stát, že možnost servisu u tuzemského dovozce či zastoupení nebude možná (většina dodavatelů odmítá servisovat zboží, které nešlo oficiálními distribučními kanály). Současně není dovozce ani prodejce povinen přijímat na výše uvedené neoficiálně dovezené výrobky reklamace.

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.