POZOR, POZOR Totální výprodej.


Způsoby dopravy

Zboží až k vám domů


Spediční společnost GLS


Spediční společnost GLS vám zboží doručí až k vám domů. Před dodáním zásilky vás přepravce telefonicky kontaktuje a domluví s Vámi přesný čas a místo dodání. Tento přepravce manipuluje se zbožím nadstandardně šetrně a je velmi spolehlivý.

U objednávek do 1 800 Kč včetně DPH bude kupujícímu účtováno dopravné ve výši 130 Kč vč. DPH resp. u objednávek s dobírkou 170 Kč vč. DPH.

U objednávek nad 1 800 Kč je dopravné i balné ZDARMA, není-li u výrobku uvedeno jinak.

U této služby je možné přepravovat zásilky pouze o obvodovém rozměru do 300 cm (max. rozměry zásilky: délka 2 m, výška 0,6 m, šířka 0,8 m) do celkové hmotnosti 40 kg.


ZÁSILKOVNA - max. hmotnost do 5 kg a rozměry viz. níže


Spediční společnost ZÁSILKOVNA vám zboží doručí na vámi vybranou pobočku. O tom, že je zásilka připravena k odběru Vás bude Zásilkovna informovat SMS zprávou a emailem. Následně běží standardní 7 denní lhůta na vyzvednutí zásilky. Tento přepravce manipuluje se zbožím nadstandardně šetrně a je velmi spolehlivý.

U objednávek do 1 800 Kč včetně DPH bude kupujícímu účtováno dopravné ve výši 79 Kč vč. DPH.

U objednávek nad 1 800 Kč je dopravné i balné ZDARMA.

Ceny jsou platné pro standardní zásilku do 5 kg.
Maximální rozměr jedné strany zásilky: 70 cm
Maximální součet rozměrů všech tří stran zásilky: 120 cm (např. zásilka o rozměrech 50×40×30 cm)

Spediční společnost - odeslání přímo od dodavatele nebo výrobce


Spediční společnost vám zboží doručí až k vám domů. Před dodáním zásilky vás přepravce telefonicky kontaktuje a domluví s vámi přesný čas a místo dodání. Tento přepravce manipuluje se zbožím nadstandardně šetrně a je velmi spolehlivý.


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.